Nová Akropolis Brno

Vnitřní síla ženy – přednáška

  • 3. říjen 2023

  • 19:00

  • Blatného 3078/24, Brno - Žabovřesky

V současné době, o které můžeme říct, že je poměrně složitá a klade na všechny mnoho požadavků, se někdy ztrácí prostý a hlubší smysl věcí.

Množství činností a úkolů nás tolik rozptyluje, že nedokážeme vždy zcela zachytit, co je to zásadní a to pevné v nás samých nebo i v tom, co se odehrává kolem nás. Možná právě proto se žena tolik snaží najít své pevné místo v životě skrze hodnoty, které jí přinesou jistotu v sebe sama. A pokud se takto pokusí odhalit své vnitřní bytí, svou vlastní duši, odhalí mnohé velké potenciály, jež se v ní skrývají. Tyto potenciály, tyto vnitřní síly může probudit, dále rozvíjet a především používat.

V tradičních kulturách můžeme vidět, že právě tyto vnitřní potenciály byly spojeny se specifickými rolemi žen, které pak v rámci svého života naplňovaly. Najdeme tedy mnoho příkladů, jakou vnitřní sílu mají ženy v roli matky, jakou mohou být oporou jako sestry, jak umí inspirovat jako umělkyně a také jak často intuitivně tuší neviditelné úrovně přírody i člověka. Jako starodávné kněžky či věštkyně.

Kdy se akce koná

3. říjen 2023 - 19:00

Vstupné

Dospělí110 Kč
Studenti85 Kč
Senioři85 Kč

Více informací a kontakt

Nová Akropolis Brno

Blatného 3078/24, Brno - Žabovřesky

Událost na FB
brno@akropolis.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku