Kostel Jana Amose Komenského

Vlny ve vlnách – MAOK & Réka Fodor

Předchozí Následující
  • 24. květen 2022

  • 19:00–21:00

  • Kostel Jana Amose Komenského
    Komenského nám. 218/4
    Brno 60200

S velkým potěšením vás zveme na koncert MAOKA a Réky Fodor v Brně. Hoďte na chvíli starosti za hlavu a přijďte se osvěžit překrásnou intuitivní hudbou, která pohladí vaše nitro.

Maok o intuitivní hudbě říká:
🌊🌊🌊“Představte si hladinu rybníka, která je úplně klidná. Najednou do ní jeden muzikant kápne kapku vody a začnou se dělat vlny. Druhý muzikant taky kápne kapku vody, a jsou tu další vlny… Pak se přidá další… A jsou tu Vlny ve vlnách. Aby mohla vznikat krásná a harmonická intuitivní hudba, musejí to být nejen skvělí muzikanti, ale musejí také umět velice pozorně naslouchat.“Maok

🎹🎸 V Maokově nádherné, snivé až lehce mystické hudbě můžete cítit vůni domova i horských štítů, probouzí v nás lásku a klid.
🎶🎶🎶 Réka je vynikající muzikantka a tanečnice s nádherným hlasem, má v sobě hloubku, jemnost i živelnost. Hudba je pro ni řekou, která plyne a vede nás… je v ní otisk samotného zdroje.

🎹🎸🎶 Réka s Maokem se během hudebního tvoření navzájem neuvěřitelně jiskřivě inspirují a společně tvoří hudební mandalu, která je jedinečná a neopakovatelná. Bude to velký zážitek. Nenechte si ho ujít! Zažijete čistou hudební improvizaci, souhru dvou hudebně spřízněných duší, které nás pozvou do hudebních výšin, kam se často běžní smrtelníci nedostanou. Budou to jedinečné, neopakovatelné chvíle, které s vámi zůstane navždy.

Kdy se akce koná

24. květen 2022 - 19:00–21:00

Vstupné

Cena vstupenky při nákupu pro 2 a více osob; standardní; na místě

Dospělí590 Kč
Dospělí650 Kč
Dospělí730 Kč

Více informací a kontakt

Kostel Jana Amose Komenského
Komenského nám. 218/4
Brno 60200

Událost na FB
klara@cestainspirace.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku