Ateliér MalujemeSpolu

Víkendový kurz akvarelu

  • Akce již proběhla

  • Ateliér MalujemeSpolu
    Dvořákova 13
    1. patro

Víkendový kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s akvarelovými barvami. Malba touto technikou je jemná, vzdušná a svěží.

Naučíte se používat různé akvarelové techniky, které se budou následně aplikovat na konkrétních příkladech. Tentokrát se bude jednat o květiny a ptáky či drobná zvířata, z nichž nakonec každý bude moci vytvořit koláž.
Na kurzu vás uvedeme do praxe jednotlivých technik a možností práce s akvarelovými barvami. Také lehce zabrousíme do teorie barev, která se k této tématice skvěle hodí a usnadní nám vybírat jednotlivé barvy k práci tak, aby malba vždy lahodila oku. Samozřejmostí jsou informace o materiálech vhodných k malbě akvarelem.

 

Kouzlo akvarelových barev vám představí naše lektorka a kreslířka Zuzka.
Komu je kurz určen:
Všem kteří se chtějí seznámit s jemnou technikou akvarelu a mají zájem a odvahu zdokonalit své dovednosti v této malířské technice.
Základní informace o kurzu a cenách:

Kurz bude probíhat 10. a 11. listopadu od 10 do přibližně 16 hodin, záleží na šikovnosti účastníků, cílem je dílo dokončit. Cena kurzu je 1500 ,-. V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál.

Na kurz:

Nadšení, hravost a ochotu objevovat nové možnosti . Vhodné je oblečení které lze ušpinit.

Počet účastníků kurzu je omezen na 8, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Těšíme se na vás 🙂

Více informací

Kdy se akce koná

10.–11. listopad 2018 - 10:00–16:00

Vstupné

Dospělí1500 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku