COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Náměstí Svobody

Vietnamský kulturní den

  • Akce již proběhla

  • náměstí Svobody
    Brno 60200

Dovolujeme si Vás pozvat do Brna na Vietnamský kulturní den, kde se budete moci podívat například na vystoupení účastnic Tradiční vietnamské nástroje, písně, tance, ochutnat vietnamskou kuchyni a mnoho dalšího.
V pátku 13. září 2019 se v Brně (Náměstí Svobody v Brně zvané Svoboďák) konat Vietnamský kulturní den. Celá akce bude trvat od 11 do 17 hodin.

Těšit se můžete na ochutnávku vietnamských či jiných asijských pokrmů.
Pro návštěvníky je připraveno také mnoho zajímavých vystoupení. Celý program bude sestaven za pomoci, ve vietnamské komunitě velmi známé, hudební a taneční skupiny Au Co, Huong Sen, Quan Ho.

Pokud se Vietnamský kulturní den rozhodnete navštívit, můžete se těšit také Na pódiu vystoupení zpěváci z Vietnamu i Vietnamci žijící v ČR, zazní tradiční vietnamské nástroje a písně, tradiční vietnamské tance
Z kulturních oblastí Vás pak jistě potěší módní přehlídka tradičních vietnamských krojů Ao Dai.

Chcete alespoň na jeden den zažít atmosféru Vietnamu, dozvědět se něco o téhle pro nás exotické kultuře a ochutnat vietnamské speciality? Tak otevřete kalendáře a poznačte si datum 13. září.

Kdy se akce koná

13. září 2019 - 11:00–17:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

náměstí Svobody
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku