COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Moravská galerie v Brně

Vernisáž výstavy Cena Jindřicha Chalupeckého 2019

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Pražákův palác
    Husova 18
    Brno 66226

Přijměte srdečné pozvání na vernisáž výstavy Cena Jindřicha Chalupeckého 2019 v Pražákově paláci Moravské galerie v Brně, 26. září v 18 hodin.

Více o výstavě >>> 30. ročník nejprestižnějšího ocenění pro vizuální umělce do 35 let. Výstava finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého, Comunite Fresca (Dana Balážová, Markéta Filipová, Marie Štindlová), Andreas Gajdošík, Baptiste Charneux, Marie Lukáčová a Pavla Malinová tentokrát reaguje na klimatické změny a vyhlášený stav klimatické nouze. Celá výstava bude napájena pomocí energie ze solárních panelů, které pro tuto příležitost poskytla společnost Fitcraft Energy. Stmelujícím prvkem výstavy budou kabely elektroinstalace natažené do všech výstavních prostor.

TAI SHANI: TRAGODÍA > Zahraničním hostem Ceny Jindřicha Chalupeckého pro rok 2019 je Tai Shani, umělkyně z Velké Británie, která představí zcela nový projekt v rámci intervence v expozici ART IS HERE.

JEŠTĚ PŘED TÍM >>>

V 16 H vás a vaše děti zveme na DĚTSKOU VERNISÁŽ výstavy Cena Jindřicha Chalupeckého 2019.

V 17 H vás srdečně zveme na Vernisáž výstavy a křest knihy Raději sbírat motýly?, která se bude konat v kavárně PRAHA / Fórum pro architekturu a média.

V 19:30 AFTERPARTY NA NÁDVOŘÍ
O hudební zážitek se postarají DJky z Brna /Discofilcky/. O vaše chuťové pohárky pak tradičně Pivovar Moravia, Víno77 a PRAHA / Fórum pro architekturu a média.

Výstava Cena Jindřicha Chalupeckého 2019 potrvá do 19. 1. 2020. Výstava Tai Shani do 8. 12. 2019.
Kurátorky: Karina Kottová a Barbora Ciprová.
Hlavní partner výstavy: Fitcraft Energy

Podrobné informace k výstavám: http://bit.ly/cjch2019

 

Kdy se akce koná

26. září 2019 - 18:00

Více informací a kontakt

Pražákův palác
Husova 18
Brno 66226

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku