Žerotínovo náměstí a přilehlé ulice

Velká Pětka z Jaselské uvádí: Jaselská Open

  • Akce již proběhla

  • Žerotínovo náměstí

Jaselská open se opět zaskví na Vašich prázdninových kulturních meníčkách! Léto a jeho Finale grande se ponese ve zvuku báječného jídla a pití, s vůní chutné muziky a dižestivních doprovodných programů.

Otevíráme Jaselskou a její nejbližší rožky k sousedské a sounáležité kulturní ochutnávce příjemně stráveného zakončení léta. Kromě jídla, pití a příjemné atmosféry se můžete těšit na hudební produkci, autorská čtení, výtvarné tvoření s jarmarkem, kentaurovské stříhání nebo projekce. Chystáme i překvapení v podobě divoké karty výběru Jaselská open Začneme brunchem, odpolední a večerní program bude nabitý. Zve Velká Pětka, která bude letos už přinejmenším sedmičkou.

Ze severu na jih:
Panksy, Limbo, Čajovna za Zrcadlem, Naše Vaše Bistro, East Village Bar & Diner, Kentaur Bar & Barber Shop, Café Atlas, Klub Leitnerova.

Na akci uvidíte a uslyšíte:

The People
THE PEOPLE je mladá, dynamická a energická kapela. THE PEOPLE vždy skvěle zahrají a zároveň Vás pobaví!
Repertoár THE PEOPLE je všestranný a multižánrový. Zahrajeme téměř vše, od popu, přes disco, rock ‘n‘ roll až po swing a jazzové standardy.
Mezi členy THE PEOPLE se zařazují studenti Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, Konzervatoře v Brně i zkušení, dlouholetou praxí ostřílení muzikanti.

Hedvika & Harnach
Hedvika Šolcová – swingová zpěvačka a progresivní kavárnice baristka, provozovatelka chick kavárny Café Atlas v Brně.
Jiří Harnach – písničkář, textař a stand-up komik (NaMikrofon), semifinalista Československo má talent 2011 s rychlo skládáním.
Dohromady představujeme sólo pro 2 hlasy a 1 kytaru. Hrajeme spolu od roku 2014. Začínali jsme autorskou tvorbou, promíchanou s převzatou světovou akustickou klasikou (Cash, Plant, Dylan, Beatles), vždy s vlastním českým překladem. Nyní už hrajeme jenom vlastní věci s důrazem na DUETY. V češtině.

Osamělé palačinky
Vznik našeho tria je datován k začátku prázdnin 2017, za účelem navštívení několika evropských měst. Náš repertoár obsahuje převážně hudební úpravy filmové hudby, ale též se snažíme zabrousit do tzv. starých hitů, které byly kdysi v top žebříčcích. Jsme studenti různých hudebních škol, ale výchozí školou pro nás byla konzervatoř Brno, odkud se známe. Naše triová hra je pro nás inspirující, do určité míry i vzdělávací a hlavně je to pro nás relaxační forma, kdy si můžeme odpočinout od pro nás věčně omílané klasické hudby.

DJky z Brna (Zuzana Fuksová ze skupiny Čokovoko a malířka Marie Butula Cichá)
Dávka vysoké eklektické hudební inteligence spojené se smyslem pro humor černý jako anýzové vejce vás šokem vyžene k tanci. Při jejich produkci můžete zažít úplně všechno. Prý by takhle “dýdžejovala” Paris Hilton-kdyby byla z Brna a chudá.

Kdy se akce koná

31. srpen 2019 - 13:00–22:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Žerotínovo náměstí a přilehlé ulice

Žerotínovo náměstí

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku