Svojsíkův srub

Vědcem a programátorem na týden

  • Akce již proběhla

  • Svojsíkův srub
    skautský srub u dopravního hřiště v parku Lužánky

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BRNĚ
BIOLOGIE, CHEMIE, PROGRAMOVÁNÍ A ROBOTIKA V PRAXI

Netradiční příměstský tábor s názvem Vědcem a programátorem na týden je jako stvořený pro všechny malé zvídavé badatele, kteří touží odhalit tajemství přírodních i technických věd. Vyzkoušíme si, jak funguje počítač a zabředneme také do tajů programování a robotiky. Kdo dává přednost přírodním vědám, ten si přijde na své při vytváření různých biologických či chemických pokusů. Vše si budeme propojovat prostřednictvím nejrůznějších her a aktivit. A jelikož i odpočinek je důležitý, budeme také vyrážet často ven a aktivně odpočívat.

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a je vhodný pro všechny děti od 6 let. Součástí je strava (oběd + odpolední svačina) a pitný režim. V ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a potřebné vybavení. V rámci tábora proběhne také jeden výlet či exkurze úzce spojený se zaměřením tábora, abychom mohli propojit získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou našich táborů je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnusu. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Tábor je vhodný pro děti od 6 let, zkušenost s programováním není podmínkou.

V případě dotazů navštivte naše webové stránky či nás kontaktujte na uvedený email.

Kdy se akce koná

12.–16. srpen 2019

Vstupné

přihlášky online

Mládež (6-15 let)5800 Kč

Více informací a kontakt

Pionýrská 792, 613 00, Brno-střed

Událost na FB
info@intellectus.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku