COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Semilasso

Večer legend 18

  • Akce již proběhla

  • Palackého tř. 832/126
    Brno 61200

Večer legend 18 – rocková muzika od A do Z

18. večer legend proběhne v pátek 15. 11. 2019 tradičně v brněnském Semilasse.

Čeká na nás nabitý večer plný nejen jižanského rocku. Na akci se představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy AC/DC, LED ZEPPELIN, LYNYRD SKYNYRD a ZZ TOP! Lynyrd Skynyrd Tribute oživuje hudbu jedné z nejslavnějších ikon jižanského rocku. Kapela hraje ve třech kytarách a zvukově se skvěle vypořádává s geniálními kytarovými riffy a sóly Lynyrd Skynyrd.

Oblíbený tribute band Myst zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby. Kapela, která je s Večerem legend neodmyslitelně spojena, se na akci vrací po roční pauze. Na Večeru legend vystoupí dále AC/DC Bon Scott Memorial Band, který připomene nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů, spolu s precizní sólovou kytarou a rytmikou, jsou poznávacím znamením této skupiny. Večer uzavře výborný brněnský revival ZZ TOP, který už přes 20 let připomíná písně této texaské legendy jižanského rocku.

 

Kdy se akce koná

15. listopad 2019 - 18:00–23:59

Vstupné

Vstupenky jsou k dostání za 290 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích).

Vstupenky: KC Semilasso, www.ticketportal.cz

Více informací a kontakt

Palackého tř. 832/126
Brno 61200

Událost na FB
glanc@glanc.cz