vaclav-hybs

Mahenovo divadlo – Národní divadlo Brno

Vánoční koncert Václava Hybše

Předchozí Následující
  • 14. prosinec 2017

  • 19:00

  • Malinovského náměstí 1
    Brno 60200

Vánoční turné Václava Hybše je ve znamení významných oslav . Hlavním hostem letošního turné je zpěvačka s krásným  sametovým hlasem, která slaví 65 let narození v nebývalé pěvecké kondici, s popularitou na špičce naší pop music – Jitka ZELENKOVÁ  .

Její vystoupení doplní čtveřice mladých zpěváků, kteří jako vždy, dostávají příležitost prožít s orchestrem V.Hybše mimořádné vánoční turné po celé republice.

 

Irena Kousalová zpívá s orchestrem od r.2005 a již několikrát vánoční turné absolvovala, vystupovala v muzikálech Miss Saigon, Pomáda a Bídníci. Martina Dolečková studuje na Pražské konzervatoři a vystupuje v ABBA Stars a účinkovala v Bídnících. Filip Hořejš hraje v seriálu GYMPL s.r.o., v různých muzikálech a studuje  Pražskou konzervatoř. Štěpán Růžička studuje na Pražské konzervatoři zpěv  a zároveň na UK žurnalistiku. Hostuje s různými swingovými a tanečními orchestry. S orchestrem V.Hybše spolupracuje již třetím  rokem.

Václav HYBŠ je dalším významným jubilantem – slaví letos  neuvěřitelných 80 let v plném nasazení  a  jako vždy připraví aranže všech skladeb s invencí sobě vlastní. Před téměř 40 lety založil tradici vánočních koncertů po celé republice a uskutečnil víc jak 1600 koncertů. Neméně významnou oslavou je i 55 let od založení jeho orchestru.

Koncert je dvouhodinový s přestávkou.

Více informací

Kdy se akce koná

14. prosinec 2017 - 19:00

Vstupné

Dle termínu a zvoleného místa

Více informací a kontakt

Malinovského náměstí 1
Brno 60200

542 158 120
obchodni@ndbrno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku