Galerie Vaňkovka Brno

Vaňkovka Fashion Days 2019

  • Akce již proběhla

  • Galerie Vaňkovka Brno

Od 25. do 26. října se mohou návštěvníci brněnské Galerie Vaňkovka těšit na tradiční podzimní festival módy Vaňkovka Fashion Days, tentokrát s podtitulem 4 Elements.

Módní přehlídky, které se odehrají přímo v atriu nákupního centra, bude doprovázet bohatý program plný vizuálních efektů symbolizujících živel země, vzduchu, větru a vody. Velkým lákadlem tak letos bude nejen nápaditá módní smršť, ale například i světelná vodopádová fontána.

V rámci dnů módy bude uveden bohatý program v podání více než 30 umělců a modelů. „Módní přehlídky se uskuteční po oba dny vždy ve 13, 15 a 17 hodin a zapojí se do nich zástupci obchodních jednotek, které jsou k nalezení v Galerii Vaňkovka,“ informuje Jan Borůvka, ředitel nákupní galerie. Své kolekce předvede na 30 módních značek. Podzimní módní trendy představí například Peek & Cloppenburg, Pietro Filipi, Stradivarius či Tommy Hilfiger, modely a modelky obuje Humanic nebo Tamaris a doplňky zajistí mimo jiné Swarovski, Top Time, Wittchen či optiky FOKUS Optik a GrandOptical.

Téma čtyř elementů se promítne nejen do výzdoby prostor, ale také do choreografií a vystoupení. „Nejzajímavějším prvkem, který letos podtrhne stylovou atmosféru Fashion Days, bude jistě pompézní vodopádová fontána. Vloni byli diváci z připraveného prostředí nadšení, troufáme si proto tvrdit, že ohromeni budou i tentokrát,“ popisuje nadcházející svátek módy spoluorganizátorka akce Karolína Miková z agentury Lifepark.

Fashion Days, které se v brněnské Galerii Vaňkovka konají od jejího otevření v roce 2005, tak i letos extravagantním způsobem představí nejnovější módní trendy za doprovodu zbrusu nových atraktivních vizuálních technologií. Kromě osvětlené vodopádové fontány bude v prostorách nákupní galerie k vidění také LED stěna či kinetické LED triangly. Vstup na akci je zdarma.

Kdy se akce koná

25.–26. říjen 2019

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Galerie Vaňkovka Brno

Galerie Vaňkovka Brno

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku