Státní zámek Valtice

Valtická barokní noc – 4.ročník

  • Akce již proběhla

  • Státní zámek Valtice
    Zámek 1, Valtice

Baroko všemi smysly: – bohatý celovečerní program – živá hudba v podání špičkových ansámblů – zpěv, tanec a divadlo – občerstvení – barokní tančírna – ohňostroj

Účinkují: Solamente Naturali, Schola Gregoriana Pragensis, Chorea Historica, Geisslers Hofcomoedianten

Nejkrásnější místa Zámku Valtice na jeden večer ožijí spolu s postavami commedia dell´arte, které návštěvníky provedou barokním zážitkem. Ve stejný okamžik hudba, tanec a zpěv vstoupí do Zimní jízdárny, barokního divadla i kaple a nocí tiché nádvoří zámku herci promění v pouliční divadlo plné vtipu. Diváci nezmeškají jedinou porci zážitku: zahájení zajistí hudba slovenských archivů, zkušená lektorka povede barokní tančírnu pro každého, múzy 16. a 17. století doplní středověký zpěv gregoriánského chorálu a tanečníci nechají vyniknout neobyčejnou perspektivu zámeckého divadla. Na závěr se všichni setkají na nádvoří zámku, kde bude k mání stylové občerstvení a nabídka vín od místních vinařů. Atmosféru noční slavnosti korunuje barokní ohňostroj.

Valtická barokní noc je koncipována jako celovečerní program a jednotlivé části na sebe navazují. Začínáme v 19 hodin a diváci budou provedeni celým večerem a neujde jim jediná část programu. Večer nabízí i prostor pro odpočinek a občerstvení.

Kdy se akce koná

12. červenec 2018 - 19:00

Vstupné

Dospělí300 Kč
Mládež (6-15 let)200 Kč

Více informací a kontakt