Buranteatr

Valentýnský večer v BuranTeatru aneb Lásky není nikdy dost!

  • Akce již proběhla

  • Kounicova 686/22
    Brno 60200

„Nekupujte plyšová srdíčka nebo bonboniéry. Darujte výjimečný zážitek a prožijte valentýnský večer originálním způsobem v BuranTeatru.“

Svátek svatého Valentýna je jedním z nejsložitějších, co se týče shánění či vymýšlení dárků. Patříte mezi ty, kteří tak dlouho a poctivě už od září plánují jakým dárkem potěšit svůj nejdražší protějšek až na to ve vánočním a novoročním shonu úplně zapomenou a dojde jim to až 14 února, když stojí ve frontě u pokladny, kde na ně z obrovských košů a regálů křičí desítky tuctových bonbonů a čokolád v červeném kýčovitém balení, takže je nakonec koupí? Anebo jste naopak typ, který vůbec žádný dárek neřeší a zcela rutinně zajde do nejbližšího obchodu pro kytici červených růží? Ukažte vaší polovičce, že ve vás dřímá milovník se smyslem pro originalitu a připravte jí společně strávený nezapomenutelný večer plný lásky v BuranTeatru. Ptáte se, co jsme si pro vás přichystali? Velmi tematickou pohybově-taneční inscenaci s názvem LO.VE!, po jejímž konci budete moci v poklidu usednout k soukromému stolečku s občerstvením a vínem a strávit zde za doprovodu příjemné hudby celý valentýnský večer. Tak darujte si lásku! Lásky totiž není nikdy dost.

Kdy se akce koná

14. únor 2020 - 19:30

Vstupné

1200 Kč / pár

Cena zahrnuje 2 vstupenky na představení, soukromý stoleček pro dva v prostorách divadla, drobný raut, 0,5 l vína a hudební doprovod.

Více informací a kontakt

Kounicova 686/22
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku