COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Kabinet múz

V0nt / Vole

  • Akce již proběhla

  • Kabinet múz
    Sukova 4
    Brno 60200

V0nt
Jaroslav Foglar meets The Purge. Zapomeňte na devadesátkové EBM pro nejisté stárnoucí muže, V0nt jsou o poznání silnější dryják. Trojice složená ze členů kapel Gattaca či Bahratal nijak nezapírá své hardcorepunkové kořeny, jak je prozrazuje zadírající se špína, která z jejich nahrávek odkapává. Energie zde ale prýští i z hodně temného synthwaveu a hororových výjevů, které dávají jejich koncertům vyloženě postapokalyptický nádech. Hudba, jako kdyby někdo propojil gilotinu s elektrickým křeslem.

Vole
Když hráli Vole na Ozvěnách Vinyly v pražském Café V lese, přijeli v „rozšířené sestavě“ a předvedli hlukový kabaret v kostýmech, chyběla snad jen valcha. „Nezlobíte se na nás?“ zeptali se po koncertě s tím, že svým výstupem chtěli dát najevo, co si myslí o hudebních cenách. Punková čuňata, ale taky slušní lidé. Jejich aktuální album Dej bůh pěstí je strhující crust/punková jízda, ve které je stejná míra neurvalosti a autoritativnosti. „Jestli si myslíš, že jsem polepšovna/ tak jsi jen vychovaná kurva.“ André Breton by to neřekl lépe.

VSTUPNÉ:
NA MÍSTĚ 190 Kč

Akce je součástí Průběžného festivalu Vinyla.

Projekt Hudebních cen Vinyla 2020 se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, statutárního města Brna, hlavního města Prahy a Státního fondu kultury ČR.

Kdy se akce koná

7. listopad 2020 - 20:00–23:30

Vstupné

Vstupné na místě

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt

Kabinet múz
Sukova 4
Brno 60200

Událost na FB
pavel@vinyla.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku