Kabinet múz

USA 1982: WE STOOD LIKE KINGS PLAYS KOYAANISQATSI

  • Akce již proběhla

  • Kabinet Múz
    Sukova 49/4 602 00 Brno

(j)iné sféry jsou série show-caseových koncertních večerů, pořádaných organizací Vakuum. Cílem je představit tvorbu českých a slovenských umělců či producentů, kteří se zabývají produkcí atmosférické hudby a nového zvuku… od tichého ambientu až po hlučný drone.

Cílem a podstatou projektu je zmapovat tuto specifickou uměleckou subkulturu na Slovensku a v České republice a vytvořit tak určitý „network label“, čili spojovat umělce a producenty, kteří jsou zastoupeni (j)inými sférami.

 

Na těchto „sférach“ Vám představíme:

USA 1982: We Stood Like Kings plays Koyaanisqatsi

„Crazy life, life in turmoil, life disintegrating, life out of balance, a state of life that calls for another way of living.“

USA 1982. Koyaanisqatsi. Nebo ambiciózní setkání legendárního amerického filmu s intenzivní, stejně jako dojemnou a křehkou hudbou post-rockového kvarteta We Stood like Kings [BE], inspirovaného hudbou Pink Floyd, Chopina a Mogwai.
Se svými předchozími verzemi BERLIN 1927 (Symphony of a Great City ― Walter Ruttmann) a USSR 1926 (A Sixth Part of the World ― Dziga Vertov) a po více než 150 koncertů v 15 zemích, se čtyři mladí hudebníci nyní stávají jakousi referenci v hudebním poli na evropské scéně.

Představí svůj nejnovější soundtrack USA 1982 v Kabinetu MÚZ, v Brně. Ohromující zážitek, který apeluje na všechny vaše smysly.

https://facebook.com/westoodlikekings

Okrem jiného se Vám na koncerte (j)iných sfér taky představí:

Mizuki nakeshu (CZ) – brownian fretwalk

The Blackwood Incident (SK) – experimental modulations ― hypnotic ambient

Untitled sea (SK) – dark ambient ― minimal

Whithe (SK) – melancholic ambient ― future garage

Více informací

Kdy se akce koná

18. listopad 2017 - 20:00

Vstupné

V předprodeji vstupenky od 150,- Kč

Více informací a kontakt

Kabinet Múz
Sukova 49/4 602 00 Brno

Událost na FB