URBIS Smart City Fair

Pavilon G

URBIS Smart City Fair

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Výstaviště Brno
    Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

URBIS SMART CITY FAIR 2018 představuje městům, obcím a aktivním občanům koncepci „chytrých“ měst. A to skrze prestižní dvoudenní mezinárodní konferenci, která se odehraje ve dnech 25. a 26. dubna 2018. Na akci vystoupí například světově uznávaný urbanista Ulrik Nielsen, více než 50 měst z celé Evropy a zástupci Evropské unie. Součástí je také unikátní výstava firem, které návštěvníkům představí nejnovější trendy a řešení, jak uvést koncept smart city do praxe.

PRO KOHO JE UDÁLOST?

  • Lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města

Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně mají zájem.

  • Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení

Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.

  • Start-ups

Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadů s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.

  • Aktivní občané

Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do měst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.

Těšíme se na vás na brněnském výstavišti 25. až 26. dubna 2018! #upgradeyourcity

Kdy se akce koná

25.–26. duben 2018

Vstupné

Dospělí 990 Kč na jeden den, dva dny 1490 Kč přes online rezervaci

Studenti 350 Kč na jeden den, dva dny 350 Kč přes online rezervaci

Více informací a kontakt

Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku