COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Středisko volného času Lužánky - deset míst v Brně a okolí

Ulovte si svůj kroužek v Lužánkách 2020/2021

  • Akce již proběhla

  • Lidická 50, Brno-střed, 602 00

Pomalu odhazujeme roušky, je na čase užít si kroužky! Je libo sportování, tvoření, vaření nebo třeba programování? Hlavně, aby byl kroužek co nejblíže k vašemu bydlení? Hledáte pro děti, dospělé nebo seniory smysluplné rozptýlení? Už nemusíte, veškeré volnočasové aktivity najdete ve Středisku volného času Lužánky na deseti místech v Brně a okolí. Do kroužku na nový školní rok 2020/2021 se můžete přihlásit od 1. června na luzanky.cz. Lovu zdar!

Ještě před prázdninami můžete dětem i sobě zařídit místo v kroužku. Na výběr je více než šest set kurzů nejrůznějšího zaměření pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí, přes školou povinné, dospívající až po dospělé a seniory. Ať už se zajímáte o techniku, sport, kosmetiku, keramiku, šití, hudbu, divadlo, film, zvířata, květiny, nebo chcete vyzkoušet něco úplně nového, v Lužánkách budete s výběrem spokojení.

Středisko volného času Lužánky najdete na deseti pracovištích v Brně a okolí. Zájemci tak mohou zvolit kroužek nejen podle zaměření, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Zalovte v pestré nabídce na luzanky.cz a užijte si další školní rok naplno!

Kdy se akce koná

1. červen–15. říjen 2020

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Středisko volného času Lužánky - deset míst v Brně a okolí

Lidická 50, Brno-střed, 602 00

Událost na FB
kristyna.kolibova@luzanky.cz