COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

U kamen s Filipem Tellerem / talkshow online

  • Akce již proběhla

Naše kamna si drží svoji slávu, tentokrát si u nich bude povídat Filip Teller s Kateřinou Olivovou a Janem Vlachynským o různých podobách umění. Filip Teller tvoří různými směry, hostoval v mnoha divadlech, například v Huse na Provázku, HaDivadle nebo v Divadle Bolka Polívky. Píše autorské inscenace, dělá stand-up, účinkuje v monodramatu Cikánský boxer německé autorky Rike Reiniger. Talkshow pro něj rozhodně není žádná novinka, čtyři roky moderoval a hostoval divadelní talk show Tell or Show nejdřív v Buranteatru a následně v Divadle Bolka Polívky. Má to prostě vychytané, v Káznici LIVE se můžete přesvědčit o jeho talentu.
Kateřina Olivová je unikátní performerka, která ve svých vystoupeních pracuje se svým tělem a otevírá otázky tělesnosti, ženství, mateřství i partnerství. V poslední době vešla do povědomí společnosti díky skupině Kojící guerilla, která upozorňovala na právo matky kojit kdekoli. Kateřina představuje českému divákovi interaktivitu a trochu jiný, barevnější a uvolněnější pohled na svět. Devět let působila jako kurátorka současného umění se zaměřením na performance v galerii Umakart. Od roku 2019 vede společně s Darinou Alster Ateliér nových médií II na Akademii výtvarných umění v Praze.
Jan Vlachynský je jedním z tandemu, který proslavil brněnskou barovou scénu. Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, Whiskey Bar, který neexistuje, Slast a 4pokoje, všechny tyto podniky se vešly do Brna a lákají svět, napsal o nich i New York Times. Kromě oblíbených barů má na svědomí také Anybody hotel inspirovaný slavnými filmy. Ve Forbesu se umístil ve slavném řebříčku 30 pod 30.
Složení této talkshow party zaručuje skvělý, naplňující zážitek. Nalaďte si nás a užívejte!
Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.
Káznice LIVE vznikla na jaře letošního roku jako reakce na koronavirovou krizi, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesunulo na internet a bývalá Káznice se stala místem, odkud bylo možné kvalitně vysílat. Nyní se projekt Káznice LIVE pod hlavičkou Druhá vlna vrací s unikátním divadelním programem, improvizované talkshow a performance. Za projektem stojí Tripitaka a GNOMON Production a uskutečňuje se za podpory TIC Brno.

 

Kdy se akce koná

19. listopad 2020 - 20:00

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku