Café Práh

Travel SLAM – Večer krátkých cestovatelských stand upů

  • Akce již proběhla

  • Café Práh

Každý má svou šílenou historku …

Netradiční příběhy a zážitky čekají na každého, kdo jim vychází vstříc. Přesto, že ne všichni mají odvahu pustit se na neprobádané území, mnozí by rádi slyšeli a viděli, co nás za hranicí komfortní zóny čeká.

Travel slam je akce pro obě části cestovatelské komunity. Na jedné straně pro všechny, kteří se chtějí podělit o svůj příběh a na straně druhé pro diváky, jež se rádi zasmějí a vzdají hold střeleným dobrodruhům.

 

Nudit se nikdo nebude, protože čas je akorát na jednu pořádnou historku. Každá odjinud, každý vystupující z jiného těsta.

Jestli máš zábavný příběh z cest a k němu pár fotek, přijď se o ně podělit. Každý řečník od nás dostane šest minut času na pódiu, prostor pro několik obrázků a nadšené publikum. Na konci budou diváci hlasovat o nejlepších výstupech, pro které chystáme zajímavé odměny.

A vy všichni ostatní, přijďte se inspirovat a pobavit.

Večer cestovatelských stand upů doplní hudebním vystoupením mistr cellista a písničkář Pavel Čadek a všichni společně jej zakončíme pořádnou afterparty v Expediční klubovna Brno. Takže jestli vás někdo svým vyprávěním zaujal, není nic snadnějšího než se u oblíbeného nápoje dozvědět víc.

Přijďte si s námi užít cestovatelský večer, jaký v Brně ještě nebyl!

Chceš se přihlásit jako řečník? Vše podstatné najdeš na https://zahorami.cz/ts-prihlaska/

Vstupné: 50 Kč studenti, 80 Kč dospělí

Rozšířené info najdeš i na webu https://zahorami.cz/travel-slam

Více informací

Kdy se akce koná

18. říjen 2018 - 00:31

Vstupné

Dospělí80 Kč
Studenti50 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku