COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Náměstí Svobody

TOTALITA?! Multimediální průvodce 1948-89

  • Akce již proběhla

  • pondělí – sobota od 8.30 do 19 hodin.
    Ve všední dny jsou časy 8.30-14.30 vyhrazené především základním a středním školám.

  • náměstí Svobody

Na náměstí Svobody v Brně vyrostl velký projekční dóm, který vám díky nejmodernějším technologiím umožní vrátit se v čase a na vlastní oči prožít několik minut v předlistopadovém Československu.

Zatímco projekce v dómu přinese divákům především emocionální zážitek, informační panely rozmístěné v jeho okolí doplní potřebné faktografické informace a celkový historický kontext událostí. Instalace bude přístupná každý den od 8:30 do 19 hodin, dopolední hodiny budou určeny především školám, které si konkrétní čas návštěvy mohou rezervovat na webu, zbylé časy nejširší veřejnosti.

Otevírací doba instalace: pondělí – sobota od 8.30 do 19 hodin.
Doba projekce: 20 minut, před/po promítání si nezapomeňte projít tematické vzdělávací panely okolo projekčního dómu.

Otevírací doba pro školy: Ve všední dny jsou časy 8.30-14.30 vyhrazené především základním a středním školám, které si budou moci rezervovat vstup prostřednictvím tohoto online rezervačního systému, abychom optimalizovali časové využití prostoru a zvýšili komfort návštěvníků z řad škol.

REZERVACE PRO ŠKOLY

Otevírací doba pro veřejnost (bez rezervace): Odpoledne, večery a víkendy budou určeny veřejnosti. V případě zájmu prodloužíme otevírací dobu až do pozdního večera, abychom dali možnost instalaci navštívit co největšímu počtu návštěvníků.

Kdy se akce koná

14.–19. říjen 2019

Více informací a kontakt

náměstí Svobody

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku