Brno - různá místa

Koupit vstupenky

Tematické prohlídky

  • 07.06.2020 - 31.08.2020

  • Oblíbený cyklus tematických prohlídek

Nechte se provést Brnem našimi průvodci.

Rádi se procházíte a hledáte příběhy, historická data a milujete neobvyklá místa? Jste lační po nových informacích a lákají vás lákavá témata? Pohled na Brno, jako město neobyčejné i každodenně prožívané, utvářené lidskými příběhy, vztahy a vzpomínkami vám zprostředkuje oblíbený cyklus tematických prohlídek.

Pořadatelem akce je TIC BRNO.

Projít se po Brně s průvodcem není jenom pro dospělé! TIC BRNO připravilo na letní sezónu několik prohlídek pro děti, ale nudit se při nich nebudou ani jejich rodiče.

Nejenom jak to bylo s krokodýlem a kolem kutáleným z Lednice, ale také další pověsti vyslechnou menší děti od průvodce Ondřeje Slávika.

Pořádnou akci, napětí, vzrušení, ale zároveň velkou legraci zažijí malí i velcí při prohlídce s názvem Slavné brněnské souboje. Návštěvníci potkají v centru města třeba barona Trencka nebo Šemberu z Boskovic, kteří to se zbraněmi uměli.

Jak to v Brně vypadalo v 89. a jak se na události díval malý kluk? To poví historik a autor knihy Jak tu ruplo (v Brně) Michal Konečný. Prohlídka je spíše pro děti starší 10 let.

Pro děti (nad 7 let) a mládež do 18 let je vstupné pouze 60,-Kč. Pro celou rodinu, 2 dospělé a 2 děti, stojí lístek 300,-Kč. Nezmeškejte tuto nabídku a zpříjemněte si prázdninové dny v Brně!

Kdy se akce koná

7. červen–31. srpen 2020

Vstupné

120 Kč
Zdarma děti do 6 let | 60 Kč děti od 7 let, studenti, senioři, ZTP, ZTP/P
30% sleva s kartou BRNOPAS

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku