Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mahenovo divadlo – Národní divadlo Brno

TANEC SLUNCE / Moravský podzim

  • 14. říjen 2019

  • 19:00

  • Mahenovo divadlo

Koncert se koná v MAHENOVĚ DIVADLE.

 

LULLY Le Bourgeois Gentilhomme (Měšťák šlechticem), orchestrální suita s novou taneční choreografií

MOZART Symfonie č. 40 g moll

 

Geneva Camerata

dirigent David Greilsammer

choreografie a tanec Juan Kruz Díaz de Garaio Esnaola

 

Roztančený orchestr aneb hudebně-taneční představení sklízející bouřlivé ovace po celém světě; v choreografii Juana Kruze Díaze de Garaia Esnaoly, španělského tanečníka a choreografa patřícího ke světové špičce v oblasti moderního tance

 

David Greilsammer zaujal již na Moravském podzimu 2017 jako klavírista se strhujícím recitálem střídajícím sonáty Johna Cage a Domenika Scarlattiho. V roce 2019 přijíždí jako dirigent se svým komorním orchestrem Geneva Camerata a s hudebně-tanečním projektem Dance of the Sun, který sklízí bouřlivé ovace po celém světě. Choreografii, která do taneční akce zapojuje i všechny členy orchestru, vytvořil Juan Kruz Díaz de Garaio Esnaola, španělský tanečník a choreograf patřící ke světové špičce v oblasti moderního tance.

MORAVSKÝ PODZIM 2019

50. ročník, 4 . – 16. 10. 2019

Moravský podzim jubiluje, což je důvod k ohlédnutí a připomínce témat prvních ročníků (B. Martinů, musica antiqua, komorní, vokální, slovanská hudba atd.). Na festivalu se představí výrazné světové a tuzemské umělecké osobnosti, jako jsou Piotr Anderszewski s Basilejským komorním orchestrem, David Greilsammer a jeho Geneva Camerata, Peter Eötvös a Dennis Russell Davies s Filharmonií Brno, Alexandre Tharaud, Martinů Voices, Tiburtina Ensemble a mnozí další.

 

Koncert se koná v MAHENOVĚ DIVADLE.

Vstupenky v prodeji od 3. prosince 2018.

Více informací

Kdy se akce koná

14. říjen 2019 - 19:00

Více informací a kontakt