Kabinet múz

Tamara / Bibione

  • Akce již proběhla

  • Kabinet múz
    Sukova 4
    Brno 60200

Tamara
Hudba pro letní dny? Hudba, které dokáže letní nálady evokovat v libovolném ročním období? Tamara přitahuje posluchače hlavně nenuceností a obdivuhodnou lehkostí svých písniček. Natálie, Majda, Kristýna, Tamara a Štěpán (Cold Cold Nights) dokazují, že představa o kapele, která je založená na skutečném přátelství, stále nezhynula. Vlídné písničky inspirované tím, co nás obvykle míjí, ale i tvorbou Adrieny Šimotové. Vlídná poezie.

Bibione
Dívčí boyband a jiné radosti. Bibione jsou trio, jakému by v rockovém žargonu náleželo pojmenování “úderka”, jenže tady nejsme v rajónu machistických klišé. Začínaly jednotlivými tracky pro kompilace, začínaly v češtině, debutové EP u Stoned to Death už je ale anglicky – energie ovšem nezmizela. Punkem čpící písničky se nebojí ani zdobnosti, přímočarost ale vládne. Přijďte si nechat načechrat vlasy a rozčísnout pěšinku, s hair care routine vám po koncertě poradí Trochtýna.

Akce je součástí projektu Hudebních cen Vinyla. Projekt Hudebních cen Vinyla se koná za finanční podpory statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury ČR a hlavního města Prahy

Kdy se akce koná

Vstupné

Prodej vstupenek pouze na místě.

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt

Kabinet múz
Sukova 4
Brno 60200

Událost na FB
pavel@vinyla.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku