COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Knihovna věcí Brno

Swap pokojovek v Knihovně věcí Brno

  • Akce již proběhla

  • Vchod do budovy se nachází hned vedle McDonald's, naše kancelář je ve 2. patře budovy.

Náhradní termín zrušené březnové akce je tu!

Zelence, pepřince, pryšce, potosy, fikusy, zamiokulasy, monstery, draceny, noliny, kalatey, maranty kalisie, difenbachie, filodendrony….ale i mnohé další druhy pokojovek, jejich řízky či semínka, květináče, obaly na květináče, podmisky, substráty, macramé závěsy a jiné příslušenství – to vše můžete vyswapovat v jeden den na jednom místě – 3. června na Masarykové 32!

Akce pro všechny milovníky rostlin, kteří dají přednost vyměňování před nákupy ze supermarketů či velkopěstíren.

Pro účastníky, kteří si chtějí odnést novou rostlinku platí jedno pravidlo: kolik rostlinek či doplňků přinesete, tolik si můžete odnést. Prosíme návštěvníky swapu, aby přinesli jen zdravé rostliny bez škůdců! Budeme rádi, když k doneseným rostlinám napíšete i krátký popis – název – druh, zalívání, péče nebo jejich příběh.

Pokud zrovna 3.6. nemůžete dorazit, ale rádi byste třeba dali něco do oběhu, protože pro to nemáte doma místo nebo to nevyužijete/ rostlině se u vás nedaří, můžete postupně rostlinky či příslušenství nosit do naší kanceláře od 26. 5. do 2. 6. 2020.

Vždy se, prosím, předem informujte na emailu kancelar@mladiinfo.cz nebo na telefonu +420 797 864 363 v kolik hodin daný den budeme k dispozici.

V den swapu 3. 6. 2020 se na Vás budeme těšit od 16:00 do 19:00. Vchod do budovy se nachází hned vedle McDonald’s, naše kancelář je ve 2. patře budovy.

Akce se koná u příležitosti prvního výročí otevření Knihovny věcí Brno v jejím sídle – prostorách kanceláře Mladiinfo ČR – a je podpořena Evropským sborem solidarity.

Kdy se akce koná

3. červen 2020 - 16:00–19:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Knihovna věcí Brno

Vchod do budovy se nachází hned vedle McDonald's, naše kancelář je ve 2. patře budovy.

Událost na FB
knihovnaveci@mladiinfo.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku