Divadlo Husa na provázku

Stromek pro sv. Markétu – Advent na Provázku

  • Akce již proběhla

  • Divadlo Husa na provázku
    Zelný trh 294/9
    Brno 60200

Letos náš Vánoční stromek věnujeme důležité brněnské organizaci – Domovu sv. Markéty, který již téměř dvacet let pomáhá těhotným ženám a ženám s dětmi, jež se ocitly v nepříznivé životní situaci spojené se ztrátou bydlení.

Stromek pro sv. Markétu na provázkovském dvoře slavnostně rozsvítíme již 5. prosince v 17.00. Ozdobený přitom bude hned dvěma druhy ozdob, které pomáhají:
Průzračnými baňkami, z nichž každá v sobě skrývá konkrétní přání jednoho konkrétního dítěte, a originálními autorskými ozdobami různých tvarů a barev, které bez nároku na honorář pro tuto příležitost vytvořili známí výtvarníci dlouhodobě spolupracující s Divadlem Husa na provázku.
Ozdobit jej však můžete především vaší štědrostí. Jak?
 Přijďte si od soboty 5. prosince dále vybrat baňku s hmotným přáním konkrétního dítěte a dárek přineste na vrátnici Divadla Husa na provázku nejpozději do středy 15. prosince.
Anebo si od 5. prosince na stránkách www.provazek.cz zakupte jednu z okouzlujících autorských ozdob v ceně 500,- Kč, s nimiž se v průběhu prosince setkáte nejen na našem stromku, ale též na sociálních sítích, kde budeme jednotlivé ozdoby postupně představovat a dražit.
Dárky a vybrané peníze za nákup autorských baněk budeme dětem z domova sv. Markéty předávat v sobotu 18. prosince.
Děkujeme, že pomáháte s námi.💙

Více informací

Kdy se akce koná

5.–18. prosinec 2021

Více informací a kontakt

Divadlo Husa na provázku
Zelný trh 294/9
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku