Stopy v divočině - zodpovědné cestování

Klub cestovatelů - libanonská a indická restaurace

Stopy v divočině – zodpovědné cestování

  • Akce již proběhla

  • Veleslavínova 14
    Brno - Královo Pole

Chceš mít fotku s drsně vypadajícím tygrem nebo selfie s roztomilým outloněm? Chceš se dostat, co neblíže tlupě orangutanů? Navštvívit neposkvrněné časti pralesa? Vše je možné!

Při cestování bychom měli však respektovat kulturu dané země, ale také přírodu a pokud možno se snažit, abychom ji našim příjezdem co nejméně uškodili. Nejen o svých zkušenostech z Indonésie a dalších míst bude vyprávět Iva Uhrová, koordinátorka projektu Help for jungle.

Buď informovaným cestovatelem či turistou, který si je vědom „dění v zákulisí“. Neneches se nalákat na instantní senzaci. Přemýšlej, jaké tvá rozhodnutí mohou mít následky a co vše je spojeno s tvým zážitkem na dovolené. Mnoho lidí si vůbec neuvědomí, jak může třeba jen “nevinnou” fotkou s divokým zvířetem na ulici přispívat k jejich týrání, nelegálnímu obchodu a následně vymírání ohrožených druhů.

Pojď se dovědět, jak cestovat odpovědně a co dělat pro to, aby zvířata byla skutečně chráněna. Věnovat se budeme také tématu propagace a sdílení fotek se zvířaty na sociálních sítích.

Kdy se akce koná

1. únor 2018 - 18:30–21:30

Vstupné

Dospělí60 Kč

Více informací a kontakt

Veleslavínova 14, Brno-Brno-Královo Pole, Česko

Událost na FB
774048589
brno@hedvabnastezka.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku