Kino Art

Star Wars maraton původní trilogie: Epizody IV–VI

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Tesco, Dornych 4

Oprašte světelný meč, nakrmte Ewoka a vyražte do Tesca! Na maraton projekce IV, V a VI epizody Hvězdných válek! Atmosférický pop up v režii Kina Art v prostorech pro vás dosud možná skrytých a to ve skladech nákupního domu Tesco s výhledem na půlku Brna! Bar zajištěn, jídlo v režii Mooi, welcome drink a určitě nějaké překvapení!

Přibližný harmonogram:
13.00-14.00 otevřené dveře, welcome drink
14.00-16.00 Epizoda IV – Nová naděje
16.00-16.30 přestávka, minipředáška o obchodním domě Prior
16.30-18.30 Epizoda V – Impérium vrací úder
18.30-19.00 přestávka na občerstvení
19.00-21.10 Epizoda VI – Návrat Jediho

Projekce proběhne v prostorách Tesca na Dornychu 4 (bývalý obchodní dům Prior) ve 3. patře. Dostanete se tam po běžných eskalátorech v budově, stačí vyjet do nejvyššího patra. 

Princezna Leia prchá ve své kosmické lodi před pronásledovateli ze strany Impéria. Na palubě lodi se totiž nacházejí tajné plány nové děsivé zbraně, Hvězdy smrti, kterou Impérium právě postavilo. Loď princezny Leii dohoní loď rytíře Temné síly a jednoho z nejbližších spolupracovníků císaře Impéria, Darth Vadera. Po krátkém boji je posádka lodi princezny přemožena a sama princezna je zajata. Darth Vader nařizuje prohledat loď a ukradené plány najít. Ty se už však na lodi nenacházejí. Princezna je ukryla do malého androida R2-D2 a toho poslala společně s androidem C-3PO v záchranném modulu na blízkou planetu Tatooine. Oba androidi jsou však vzápětí na planetě zajati domorodými obyvateli, Jawy. Ti oba obratem prodají Lukovi Skywalkerovi, mladíkovi, který vyrůstá v rodině svého strýce, farmáře. Luke brzy zjistí, že R2-D2 má v sobě nahraný vzkaz od jakési Leii, která žádá jakéhosi Obi-Wana o pomoc. 

Luke Skywalker se s povstalci proti Impériu schovává na ledové planetě Hoth. Při jedné z obhlídek je Luke přepaden místní sněhovou příšerou. Ta zabije zvíře, na kterém Luke přijel, a následně omráčeného Luka odtáhne do své ledové jeskyně. Kapitán Han Solo se vypraví Luka do mrazu najít.

Luke Skywalker nechce nechat svého přítele Han Sola uvězněného v karbonitu, a proto přilétá na svou rodnou planetu Tatooine, aby ho zachránil. Solo je teď v rukou Jabby Hutta, který Sola získal z rukou lovce, Boba Fetty. O záchranu Sola se však pokusila i princezna Leia se svými přáteli. Bohužel neuspěli a jsou také v držení odporného Jabby. Luke se nechá Jabbovými poskoky naoko chytit a ve chvíli, kdy mají být on a jeho přátelé předhozeni pouštnímu monstru, vše zvrátí. (TV Prima)

Kdy se akce koná

28. květen 2022 - 14:00

Vstupné

Dospělí500 Kč

Více informací a kontakt

Tesco, Dornych 4
Dornych 4, Brno

Tesco, Dornych 4

775 868 826
rezervace@kinoart.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku