Svojsíkův srub

Staň se vědcem

  • Akce již proběhla

  • Svojsíkův srub
    skautský srub u dopravního hřiště v parku Lužánky

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BRNĚ
FYZIKA, CHEMIE A BIOLOGIE

Baví tě přírodovědné disciplíny? Zajímáš se o přírodu a chemii? Říkáš si, proč se planety sluneční soustavy nikdy nesrazí? Či trávíš hodiny ve své domácí laboratoři? Tak právě pro Tebe je tento tábor. Během celého týdne si vyzkoušíme nejrůznější chemické i biologické pokusy, objevíme tajemství přírody a lidského těla, a dokonce se seznámíme s nejznámějšími vědkyněmi a vědci z celého světa. Staň se vědcem na týden a přidej se k nám. Čeká tě týden plný pokusů, her a zábavy.

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a je vhodný pro všechny děti od 6 let. Součástí je strava (oběd + odpolední svačina) a pitný režim. V ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a potřebné vybavení. V rámci tábora proběhne také jeden výlet či exkurze úzce spojený se zaměřením tábora, abychom mohli propojit získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou našich táborů je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnusu. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Kdy se akce koná

26.–30. srpen 2019

Vstupné

přihlášky online

Mládež (6-15 let)5800 Kč

Více informací a kontakt

Pionýrská 792, 613 00, Brno-střed

Událost na FB
info@intellectus.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku