sportacek

Sporťáček

  • Akce již proběhla

  • Sportovní areál Hněvkovského a koupaliště Biotop
    Brno-Komárov

Přehlídka všemožných sportů startuje v sobotu 16. 9. v 10:00 na sportovním areálu Hněvkovského a koupališti Biotop (Brno-Komárov).

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Poprvé děti mohou bojovat o titul Festivalového Ninjy na překážkové dráze Ninja Race.

 

Atletika, golf, karate, lezení, ale i headis, jugger nebo korfbal. Sporty, které znají všichni, i sporty, které byly dodnes záhadou, všechny se v Brně představí. Návštěvníkům bude k dispozici více než 70 klubů. Cíl je stále stejný – přijít, vyzkoušet a vybrat si sport, který bude bavit. Ukázat sportovní možnosti, jež Brno nabízí, a užít si volný den sportováním a pohybem.

Za začínajícími sportovními nadějemi přijede olympijský medailista, kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner nebo silniční cyklista Ján Svorada.

Velkou novinkou letošního festivalu je soutěž o titul Festivalového Ninjy na nové překážkové dráze Ninja Race. Ta se skládá z cca 7 překážek a pro děti je připravena menší a větší verze, které se od sebe liší délkou a náročností.

Festival letos přidává platformu Wannado. Chce postupně pronikat do onlinového světa, v němž žije dnešní mládež, a skrze něj je nalákat ke sportování. Představuje čtyři nové postavičky – Bernila, Nailu, Keryana a Meerfun – které se v průběhu následujícího roku objeví ve svém novém animovaném seriálu.

Více informací

Kdy se akce koná

16. září 2017 - 10:00

Vstupné

Vstup pro návštěvníky i prezentace sportovních klubů je zdarma.

Více informací a kontakt

Hněvkovského

Událost na FB