Lesní školky pod Babím lomem

Společná výsadba vánočních jedliček zpět do lesa

  • Akce již proběhla

  • Lesní školky pod Babím lomem

Srdečně zveme na společnou výsadbu vánočních jedliček do lesa! Máte-li doma vánoční jedličku v květináči z Lesů města Brna, kterou jste koupili v Nadaci Veronica či v Rezekvítku (či jiné brněnské eko organizaci), pojďte ji s námi zasadit do lesních školek pod Babím lomem.

I loňské či předloňské jedličky můžete s námi zasadit!

Výsadba se uskuteční v sobotu 13. dubna od 10 do 12 hod. za asistence lesníků z Lesů města Brna, a.s..
Sraz všech, stromků i jejich hostitelů, je na místě výsadby u Lesních školek pod Babím lomem, kam vás dovede červená turistická značka z Vranova (bus č. 41 a 57) směr rozcestí U Jelínka (přibližně 2 km pohodovým terénem).

Pokud byste jeli autem, tak příjezd je možný po asfaltové lesní cestě z obce Lelekovice, Vranov a ze státní silnice na Svitavy se značenou odbočkou na lesní školky.

Na lokalitě bude připraveno místo pro zasazení vaší jedličky a potřebné nářadí, pro hostitele drobné občerstvení. Pokud se výsadby nemůžete zúčastnit, můžeme jedličku vysadit za vás. Přineste ji před výsadbou (první týden v dubnu) na Rezekvítek nebo do Nadace Veronica (obchody Pekařská 38 nebo Palackého třída 25 po-pá 9-18h).

Kdy se akce koná

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Lesní školky pod Babím lomem

Lesní školky se nachází v centru lesního komplexu pod Babím lomem, mezi obcemi Vranov, Lelekovice, Svinošice a Šebrov. Příjezd od Vranova, z Lelekovic a po státní silnici R43 Brno – Svitavy, za křižovatkou do průmyslové zóny Kuřim (směrem od Brna) po 700 m odbočte na lesní cestu.

Událost na FB
nadace@veronica.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku