Terén

SOfT w/ IA

  • Akce již proběhla

  • Sklepní scéna Centra experimentálního divadla
    Zelný trh 9
    Brno 602 00

Noc varšavského labelu IA, dříve známého pod názvem Intruder Alert. 

Během večera vystoupí umělkyně a dj, jedna z letošních rezidentek Rinse.fm Kry, performer a art director IA B.yhzz, vokalistka a hudebnice MM’99, tokijský umělec a hlas japonské experimentální hardcore punk skupiny Granule Hikari a český producent – Trauma.

Kry

Umělkyně/dj, jedna z letošních rezidentů Rinse.fm. V posledních dvou letech zahrála Kry na celé řadě akcí napříč Evropou. Její sety jsou ostré a hutné, ale taky plné nepředvídatelných a romantických zvratů. Vyjadřují širokou škálu emocí, od hněvu po zalíbení.

B.yhzz

Performer, kurátor a umělecký vedoucí IA. Jeho poslední EP ‚Moments Before, Given Trust‘ (které následuje debutové album ‚Rejection, Blessing‘ vydané v roce 2018) přináší znatelnou změnu v jeho hudebním zaměření – experimentální klubovou scénu nechává daleko za sebou a pouští se do syrovějších a akustičtějších hudebních končin, kde zapojuje i mluvené slovo.

MM’99 

vokalistka a hudebnice. Vytváří lo-fi snové lovesongy, které píše a nahrává ve svém pokoji. Nedávno se přestěhovala do Londýna, kde pracuje na své debutové desce, která vyjde na IA.

Hikari 

umělec z Tokia a hlas japonské experimentální hardcore punk skupiny Granule. Jako jeden z organizátorů Discipline 東京 vystoupil Hikari po boku členů IA (Kry a B.yhzz) minulý rok na KATO Massacre v Tokiu.

Kdy se akce koná

9. listopad 2019 - 22:00

Vstupné

Dospělí200 Kč

Více informací a kontakt

Sklepní scéna Centra experimentálního divadla
Zelný trh 9
Brno 602 00

dolezalova@ced-brno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku