Bájo Mlska

Smysluplné rozhovory v Bájomlsce

  • Akce již proběhla

  • Bájo Mlska
    Vážného 1498/21, 62100 Brno

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi?

Zajímalo by tě, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji? Mě také.

 

❋ ❋ ❋

Paradoxně, čím víc máme komunikačních prostředků, tím méně si povídáme z očí do očí. Spousta rozhovorů plyne pouze po povrchu, ubývá upřímných sdílení. Přitom za běžnými tématy se skrývají naše sny, bolesti, touhy i trápení. Odpovědi, které vyvolávají v tobě i posluchači emoce. Protože jsou upřímné a opravdové.

Nejde o přednášku. Mám rád konverzace, po kterých mám problém usnout a zajímá mě, jaké to je přeskočit fráze a bavit se s cizími lidmi o otázkách, se kterými se svěřujeme třeba jenom svým blízkým… nebo také vůbec nikomu.

❋ ❋ ❋

Jak bude setkání probíhat?
Ve skupině budeme losovat kartičky s otázkami, o kterých se běžně nebavíme, a které by nás měly vést k zamyšlení a sdílení. Nad některými tématy můžeme diskutovat, některá v rychlosti přejít. Vše záleží na rozpoložení skupiny. Samozřejmostí je, že se každý může vyjádřit a současně nikdo nebude nucen odpovídat na otázky, na které nechce.

Přijít může kdokoliv, kdo se rád baví s lidmi a chce zkusit něco netradičního.

Budu se těšit.:-)

_______________

L E K T O R
Vítek Novotný

Vždy mě bavilo povídat si se zajímavými lidmi a poslouchat jejich příběhy. Tato záliba se promítla jak do mé profese – pracuji jako HR konzultant, tak i do mého volného času. Pravidelně organizuji setkání Smysluplné rozhovory, vedu kurzy na témata, která jsou mi blízká, a na stránkách www.mushin.cz přináším příběhy inspirativních lidí. Více o mě a o věcech, kterým se věnuji naleznete na www.mushin.cz, nebo www.naucmese.cz/vitek-novotny-1.

_________

Počet míst je omezený. Na akci je nutné se předem přihlásit.

P Ř I H L A Š O V Á N í
novotny.vitek@gmail.com

Více informací

Kdy se akce koná

11. červenec 2018 - 19:00–22:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Vážného 1498/21, 62100 Brno

Událost na FB
info@bajomlska.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku