COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

SVČ Lužánky - Labyrint

Slyšíme se ?!

  • Akce již proběhla

  • SVČ Lužánky - Labyrint, Švermova 19, Brno - Bohunice

Lužánecké pracoviště Labyrint pořádá s kapelou Spálený sušenky akci na podporu lidí se sluchovým postižením. Na programu je africké bubnování, muzikoterapie i grilování. Rodiny s dětmi jsou vítány 21. září od 8 do 18 hodin na Švermové 19 v Bohunicích.

Kapela Spálený sušenky a pracoviště Labyrint akcí společně podporují Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Akce je určená primárně dětem (se sluchovým postižením i bez něj) a jejich rodinám, účastnit se však může každý se zájmem o problematiku sluchového postižení.

Užijte si příjemný den, vychutnejte si společná setkání v prostorách Střediska volného času Lužánky – Labyrint v Bohunicích. V případě příznivého počasí na sklonku léta se akce uskuteční na zahradě Labyrintu a bude i grilování! Každý si může na zahradní gril přinést, co uzná za vhodné.

Pro děti je připravený pestrý program v podobě ochutnávek afrického bubnování, výroby hudebních nástrojů, muzikoterapie, hraných pohádek, apod. Nudit se nebudou ani rodiče a další rodinní příslušníci.

Informace budou zprostředkovány jak v českém, tak i v českém znakovém jazyce. Těšíme se na Vás!

Kdy se akce koná

21. září 2019 - 08:00–18:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

SVČ Lužánky - Labyrint

SVČ Lužánky - Labyrint, Švermova 19, Brno - Bohunice

Událost na FB
604 919 120
tom@luzanky.cz