Aqualand Moravia

Silvestr v Aqualandu Moravia bude patřit dětem

  • Akce již proběhla

  • Aqualand Moravia
    Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky

I poslední den v roce bude v Aqualandu Moravia živo. Bujaré veselí do pozdních nočních hodin ale tentokrát nečekejte. V nejmodernějším českém aquaparku totiž letos myslí na ty nejmenší. Připraven je tak Pohádkový Silvestr pro děti plný oblíbených postaviček, zábavy a her. Celá akce vyvrcholí odpoledním vnitřním ohňostrojem.

Brány Aqualandu Moravia se rodinám s dětmi všeho věku otevřou standardně v 10 hodin dopoledne. O program se už od rána bude starat oblíbená dvojice Tarajko a Popletajka, která si do Pasohlávek přiveze celou řadu pohádkových maskotů. Děti tak během silvestrovských oslav navštíví hned několik pohádkových světů, užijí si tematické soutěže i diskotéky. Silvestr by se neobešel ani bez zkušených animátorů. Ti mají připravené klubové tance, pohádkový aqua gym, ale i výtvarnou dílnu na výrobu silvestrovských skleniček. Bohatý program bude doplněn také hudebními vystoupeními DJ, jenž se předvede hned v několika setech.

 

Ani dospělí ovšem nepřijdou poslední prosincový den zkrátka. Připraveny jsou soutěže pro rodiče, vodní bar, kavárna i restaurace. Vyvrcholením silvestrovských oslav v Aqualandu Moravia poté bude vnitřní ohňostroj, který odstartuje v 17 hodin.Aquapark zůstane otevřen standardně do 21 hodin. Hosté ubytovaní přilehlém hotelu Aqualand Inn pak mohou v silvestrovském veselí pokračovat. Hotel má připraven zajímavý program, který potrvá až do půlnoci.

Vstup na akci je možný s běžnými vstupenkami. Zájemci si je tak mohou pořídit již nyní. Výhodně nakoupí na e-shopu Aqualandu, kde lze celodenní vstupenku pořídit o několik set korun levněji než na pokladně.

Více informací

Kdy se akce koná

31. prosinec 2017 - 10:00–21:00

Více informací a kontakt

Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky

info@aqualand-moravia.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku