Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Brněnské výstaviště
    Výstaviště 405/1
    Brno 603 00

SILVA REGINA 2022 bude patřit mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. V tomto ročníku proběhne souběžně s dalšími veletrhy zaměřenými na zemědělství a lesnictví – TECHAGRO a BIOMASA.

V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro lesní hospodaření, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů. Myslivecká část veletrhu se zaměří na prodej potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě. Pro návštěvníky budou připravena také pódia se vzdělávacím i zábavným programem nebo restaurace se zvěřinovými specialitami, počítá se s vystoupeními trubačů, kynologů a sokolníků i odborným lesnickým doprovodným programem.

Nově je SILVA REGINA rozšířena o potřeby pro sportovní rybolov.

Na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy jsou přihlášeny jsou stovky firem a institucí v celém spektru zemědělské i lesnické techniky. Veletrh SILVA REGINA 2022, zejména jeho lesnická část, bude srovnatelná s předchozími ročníky, okolí pavilonu Z je zcela zaplněno. Zastoupeny jsou všechny hlavní obory veletrhu. Návštěvníci se mohou také těšit na venkovní pódium a timbersport.

Myslivost najdou návštěvníci tradičně v pavilonu Z. Po všechny dny bude v provozu pódium s odborným i zábavným programem, programem bude provázet Petr Joo. Na galerii pavilonu Z budou umístěny další součásti mysliveckého doprovodného programu, především výstavy trofejí. Představena bude určitě některá z českých obor, pozornost bude věnována mysliveckým tradicím a znalostem. Stejně jako v předchozích ročnících bude zdůrazněna role myslivosti v péči o volně žijící zvěř, udržování biodiverzity a hospodaření v lesích.

Součástí veletrhů bude také včelařská výstava spojená s prodejem potřeb pro včelaře a výrobků z včelích produktů, k této výstavě patří každoročně přednášky pro včelaře. Prodávat se budou také farmářské a regionální potraviny na expozici Agrární komory ČR. Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX.

Kdy se akce koná

Více informací a kontakt

Brněnské výstaviště
Výstaviště 405/1
Brno 603 00

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku