Mersey Music Club

SHOW stání – Stand-up comedy

  • Akce již proběhla

  • Minská 15
    Brno 61600

SHOW stání je originální comedy večer o pěti skvělých komicích a především o vás!

Během večera vás pobaví mistr vtipů Jiří Jakima, před jehož fóry neuteče ani jeho dcera, ani babička. Nekompromisní kuchař gagů, jenž poškádlí všechny tvé smíchové buňky! Znát ho můžete z pořadů Underground comedy či Stand-up Factory.

Těšit se můžete také na Daniela Bartoše, stand-up komika pocházející z drsného prostředí nymburských divadelníků se zálibou v testování „vtipného“ materiálu v nejméně vhodných situacích.

Na pódiu se objeví i ženy, jako Kristyna Haklová, feministka se slabostí pro muže – především pro James(ony). Vystupuje ráda, tak moc ráda, že založila Velvet Comedy, anglicky mluvenou stand-up show v Czech Inn Baru na Krymské, kde ji můžete pravidelně zastihnout. Na baru nebo pod stolem.

Mikrofon do ruky vezme Naďa Hůlková, jejíž vystoupení jsou jako horská dráha. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se smějete sami sobě. Za tyhle terapie se většinou platí tisíce! Ona sama je zakladatelkou SHOW stání a pravidelných stand-up večerů v pražském Crossclubu.

A jako překvapení večera představíme speciálního zahraničního hosta! Je to vůbec člověk? Její matka si není jistá. Lucia Hronková se považuje za imigranta z divokého východu! Její dětství v Petržalce ji poznamenalo natolik, že se rozhodla světu pomstít svým originálním bratislavským humorem.

——————————————————————

JEDINEČNÁ MOŽNOST OPEN MICU PRO ODVÁŽLIVCE
Máš na to? Chceš vědět, jaké je být v roli stand-up komika? Pokud máš koule a máš nám co sdělit, přijď a na vlastní kůži si vyzkoušej, jak chutná úspěch (nebo taky ne).

Kdy se akce koná

23. leden 2019 - 20:00

Vstupné

Dospělí150 Kč

Více informací a kontakt

Minská 15
Brno 61600

Událost na FB
nadja940@seznam.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku