Klub Alterna

Señor Sanchez / Marra / Corpulent Provocateur

  • Akce již proběhla

  • A2 stage

Señor Sanchez
Dvoučlenná instrumentální kapela hrající alternativní hardcore. Jejich show je nekompromisní. Po skončení koncertu nechávají posluchače v údivu, že bicí neodletěli z pódia. Zkrátka si zakládají na šílené image. Jejich hudba je plná agresivních riffů a nečekaných rytmických změn. Jejich EP je na cestě.

Marra
Dříve jste ho mohli vidět za bicí soupravou v brněnské kapele HYV. Dnes se pyšní vlastním EP Tyra, ve kterém oprašuje klasické grungové etudy a dává jim aktuální facelift. V téhle dvoučlenné sestavě s Márou vepředu a Márou (Science Killer) za bicíma uslyšíte zmiňované EP a další songy z jeho tvorby.

Corpulent Provocateur
Pardubická smečka, která se opírá se o muziku z devadesátých let, takže při jejich vystoupeních velmi často můžete narazit na klasický Seattle sound. Kromě toho, už kvůli zkušenostem z dalších velmi žánrově rozličných kapel, kluci zcela přirozeně přimíchávají do skladeb další styly, jako třeba syrový funky. Jedná se tedy o žánrově celkem nezařaditelnou kapelu, což je přesně to, co je na tom baví.

Kdy se akce koná

13. únor 2019 - 20:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Kounicova 48, 602 00 Brno

Událost na FB
anet@alterna.cz