Šalinění

Brno, Královo Pole

Šalinění

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Královo Pole, nádraží

Šalinění – strategický závod veřejnou dopravou v Brně a okolí. Cílem tříhodinového závodu je zisk maximálního počtu bodů za projeté linky, zastávky a speciální bonusové zastávky převážně na území města Brna (zóny 100 a 101) a v jeho blízkém okolí. Každý závodník si sám volí svoji trasu a sbírá body podle její výhodnosti.

V rámci závodu bude vypraveno speciální vozidlo, ze kterého budou účastníci startovat na dopředu neznámém místě neznámým vozidlem. Sraz účastníků bude na nádraží Královo Pole od 15:00, v 16:00 začíná samotný závod, který potrvá cca do 19:30.

Z důvodu omezené kapacity výsadkového vozidla v roce 2018 je účast v závodu garantována pouze pro prvních 160 přihlášených. Závodit je možné v týmech, každý účastník se ale musí samostatně zaregistorvat (nástup do výsadkového vozidla bude umožněn pouze zaregistrovaným účastníkům). Závodníci s vyšším pořadovým číslem registrace než 160 budou do závodu vpuštěni pouze do naplnění kapacity vozidla. Na akci je tedy nutná registrace na stránkách akce!

Startovné činí 50 Kč za závodníka.

Kdy se akce koná

6. duben 2018 - 15:00–19:30

Vstupné

Dospělí50 Kč

Více informací a kontakt

Budovcova 2719/2, 612 00 Brno-Královo Pole, Česko

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku