Otevřená zahrada

Rovnodennost s GREEN LIFE aneb s námi léto nekončí

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Otevřená zahrada

Ne každá lidská bytost má možnost podílet se na záchraně pozemských ekosystémů v přímých akcích.

Proto věříme, že si s chutí vyslechnete poutavé vyprávění třeba lidí z řad Green life, Blue life, a nebo Sea Shepherd, kteří tu kuráž a elán mají. Příležitostí bude v průběhu dne celý přehršel a my se velice radujeme, že se nám povede tyto hrdiny sdružit na jednom krásném místě.

Počítáme s tím, že Vás naladíme na vlnu nezkrotné touhy udělat změnu a kde jinde začít, než u sebe samého? Každý z nás se může na vylepšení podmínek účastnit víc a víc a to i docela pasivně. Stačí se toho nebát. Malá změna každý den a tak to pak vůbec nebolí, že jo.

 

Co by to bylo za inspirativní den, kdyby si pár nápadů neodnesli? Co třeba začít doma chovat žížalky, které za den promění až 250 gramů bioodpadu na zeminu? No paráda slyšíme, tak to se zrovna naučíme! A co pytlík plátěnej? Kdo si chce ušít, ale nemá ni jehly, ni stroje??? No my máme, půjčíme a naučíme. Každej si zvládne spíchnout pytlík během chvilky, bo já se to naučila na šlapacím stroji a zvládám 3 za hodinu (já vim, nemehlo no!)

A někdo tady naříká, super program, ale mám děti… Děti děti, tak na ty se teda taky těšíme, protože zrovna ony nám bleskurychle do tohohle marastu rostou. Bude dobrý je hned odmala směřovat k tomu, jak říkáme, udržitelnému rozvoji… Těšíme se, jak je soutěžema a zábavně výukovejma programama navnadíme tak, že Vás budou prosit o to, aby jste nakupovali už jen v bezobalovém obchodu. Mimochodem, víte kde všude po Brně jsou? Ne? No my jo…

Jestli jste dozráli k názoru „na to všechno kašlu, koupím si kousek louky a postavím si tam boudu a můžu se na celou civilizaci vykašlat“ tak voláme: „o príma!!!“ Vám se bude zrovna líbit prohlídka pasivní budovy Nadace partnerství…

No a nebojte, hlady se u nás trápit nebudete. Jsme naučení se o hosty starat jako o vlastní, a tak se na Bistru bude vařit péct a grilovat a to vše ve vegan stylu.

Na závěr jen informace, že nejdůležitější je, si ten život udělat hezký. Máme připravená oku lahodící vystoupení holek z Hoops Brno, co se provlní po podiu. Když už si budeme myslet, že nemůže být líp, nastoupí Janča a Martin a předvedou akrobacii na tyči.

No my nevime jak vy, my se teda těšíme.

No jo… A na závěr, pivo pivo pivo…
Nějaká afterparty bude. Kde, ještě ladíme…

Více informací

Kdy se akce koná

22. září 2018 - 00:00–00:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Otevřená zahrada

Událost na FB
bistro@nap.cz