COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

YouTube

Rodinný kvíz z obýváku

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Brno-střed

Chodíte rádi do hospod hrát vědomostní kvízy? Nebo se na ně rádi díváte v televizi? Pojďte si s námi zahrát domácí edici kvízu. Čeká vás 6 témat po 5 otázkách, moderovaný online přenos a basa piv pro vítěze.

Máte to štěstí, že jste zavření doma se svou rodinou? Nebo vám naopak rodina chybí, ale při společných telefonátech řešíte jen dopady koronaviru na vaše životy? Pojďte s námi trochu rozbít tuto rutinu a zahrajte si rodinný kvíz.

KONCEPT rodinného kvízu: kvíz bude postavený tak, aby si v něm ti mladší procvičili znalosti ze školy, popřípadě si nějaké doplnili. Na své si příjdou všichni, od nejmladších po nejstarší, od Kouzelné školky, přes Miley Cyrus i AZ kvíz ke Karlu Gottovi. Můžete hrát spolu nebo proti sobě. Tak zapněte YouTube, zavolejte děti, rodiče nebo babičku s dědečkem a pojďte do toho.

Jak na to? Stačí si do telefonu nainstalovat aplikaci Kahoot! nebo si Kahoot! otevřít v jiném okně, zařídit si dobré připojení (ideálně přes kabel) na sledování streamu na YouTube kanálu PubQuiz na vašich počítačích, a pak se už jen včas přihlásit.

Hra: Po přihlášení (zakoupení vstupenky) vám zašleme unikátní kód, pod kterým budete hrát tak, že ho napíšete před své přihlašovací jméno (např. 1125COVID).
V otázkách jde i o rychlost, abychom zamezili „googlení“ odpovědí.

Kdy se akce koná

28. březen 2020 - 19:00
4. duben 2020 - 19:00
11. duben 2020 - 19:00
18. duben 2020 - 19:00

Vstupné

Dospělí42 Kč

Více informací a kontakt

YouTube

Brno-střed

Událost na FB
info@pubquiz.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku