Melodka

Rock In Brünn – Halloween

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Kounicova 685, Brno

Tradiční brněnský rock’n’rollový halloweenský mejdan se po roční vynucené pauze vrací. Představí se čtyři tuzemské kapely v nové lokaci a pod novou hlavičkou.

Po Kabinetu Múz hostil mnoho let Halloween Indoor Festival brněnský klub Eleven. Bohužel padl za oběť covidovému šílenství a tak organizátoři museli opět hledat nový prostor. A tím se od letošního roku stává znovu legendární klub Melodka na Kounicově ulici v Brně, který byl svědkem prvního ročníku. Zároveň patronát nad akcí přebírá po Bombrock Records festival Rock In Brünn, který si letos v červnu odbyl povedenou premiéru v centru města a pro příští rok chystá větší formát i areál.

Co ale od letošního Halloweenu čekat?

Baby Secondhand. Opavský punkrockový cirkus, vedený kabaretiérem Bartem, kterého samozřejmě znáte z Proti Směru a Starých Pušek. Letos vydali svou druhou desku, kterou nazvali V Zrcadlech a jedná se o rozšafnou a velikášskou jízdu životním lunaparkem. Ve vší pýše parta z plyše. Co jiného chcete na dušičkovém mejdanu? I leckterý tvůj mrtvý příbuzný by zatrsal.
Supertesla. Romantika, která by měla radši hnít v pekle. Brněnský fňukny s jemným puncem Prahy. Pět let na scéně, pár vinylů, ale velká deska pořád nikde. Debut Příběhy ze zadních sedadel avizují už skoro rok, jenže jim jí v létě vzalo tornádo a tak mají zpoždění. Pár singlů už venku je, tak si představu můžete udělat. Místo moshpitu polštářová bitva a radši zlomený srdce, než nehet!
Garage Rattlesnake. Klatovský kluci z garáže, kde záliba v motorech je jen výmluvou pro chlast. Oplzlá parta, co neví kdy přestat. Letos vydali desku, která se nijak nejmenuje a je na ní jen sedm tracků, ale vydá tak za dvacet. Benzín, testosteron, nebo chloroform. Vždyť je to ve finále jedno. Velká jízda!
The Desparete Mind. Takový Anti-Flag po Česku. Energie level 1000 a nějaký to fakování autorit. Minulý rok se vytasili s deskou All Walls Will Fall, která počechrala vlny punku od Jihlavy po Blansko. Juch! Ale nenechte se klamat, parádní melodie, parádní refrény, parádní slogany. Zeman to má za pár, pojďme si taky kopnout!
Takže Halloweenské mecheche už čeká. Startujeme ve 20:00 na Melodce v pátek 29. října. Masky a kostýmy vítány. Jako tradičně bude nějaká ta soutěž, nebo tombola. Co bychom pro Vás neudělali.

Fb událost: https://www.facebook.com/events/1833926776779325/
Baby Secondhand: https://www.facebook.com/babysecondhand
Supertesla: https://www.facebook.com/superteslaband
Garage Rattlesnakes: https://www.facebook.com/garagerattlesnakes
The Desperate Mind: https://www.facebook.com/TheDesperateMind

Více informací

Kdy se akce koná

29. říjen 2021 - 20:00

Vstupné

Dospělí

Více informací a kontakt

Melodka

Kounicova 685, Brno

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!