Divadlo Radost

Revolution of Magic

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Divadlo Radost
    Bratislavská 32, Brno

Neuvěřitelná magická show světového formátu v podání Radka Bakaláře, nejvyhledávanějšího a neuznávanějšího kouzelníka nové generace.

Přijďte zažít na vlastní kůži nevysvětlitelná kouzla, která vás opět pošlou zpět v čase do dětských let, kdy bylo možné absolutně vše!
Kouzla v kombinaci s živým přenosem na obří LED obrazovku, skvělými světly a nádhernou hudbou jsou totiž tak silný emoční zážitek, že si jeho sílu ponesete až do konce života.
Čeká Vás 110 minut nepochopitelného zmatení lidských smyslů a převrácení reality. Celý večer bude elegantně propojen s tancem a dozvíte se i o utajené historii kouzelnického řemesla.
Dále se můžete těšit na několik zajímavých hostů.
Během programu vystoupí se svým programem i iluzionista Martin Čejka.
Radek je skvělý iluzionista, moderátor, tanečník a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují, že zážitek z celé show nenechá nikoho chladným včetně Vás.

Radek Bakalář se na scéně se pohybuje přes 20 let. Má na kontě několik prestižních cen z tuzemských a mezinárodních soutěží. Pravidelně navštěvuje kouzelnické veletrhy po celém světě, kde čerpá aktuální trendy a aktivně přispívá svými podněty. Jeho celoživotním cílem je aktualizovat tento umělecký obor a přizpůsobit ho aktuální uspěchané a přetechnizované době, tak aby se opět lidé zastavili a vychutnali si kouzlo okamžiku.

Kdy se akce koná

20. březen 2019 - 19:30

Vstupné

Dospělí299 Kč

Více informací a kontakt

Divadlo Radost
Bratislavská 32, Brno

Událost na FB
info@radekbakalar.cz