Brno-střed

Relaxační den v Lužánkách

  • Akce již proběhla

  • SVČ Lužánky, oddělení Rukodělný ateliér a Jóga a zdraví

Jak nejraději odpočíváte? Pohybem, tvořením nebo jen tak být a meditovat? Na Relaxačním dni můžete zažít vše!

Celodenní program si poskládáte tak, jak vám bude vyhovovat. Na kurzy je potřeba se předem přihlásit! Vyberte si na relaxacniden.luzanky.cz a načerpejte sílu po zimě 10. dubna v centru Brna na Solniční.

Relaxační den přinese nejen odpočinek a radost z tvoření, ale také inspiraci a nevšední zážitky. Chtěli byste si sami vyrobit domácí kosmetiku, barefoot sandály nebo šperk z vinutých perel? Mít doma designérskou misku ze surového betonu a skleněné mozaiky, která je nyní velice trendy? Vyzkoušet sklářskou techniku a elegantní malbu tuší? Zkušení lektoři se na vás těší!

 

„Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby si návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Anna Königová.

Jóga, meditace, hudební lázeň a vyšetření arteriografem

Pro nastavení vnitřní pohody je potřeba se taky pořádně protáhnout! Lekce jógy nabízí komplexní posílení celého těla, které má blahodárné účinky i na mysl. Můžete zažít také meditaci pomocí zpěvu, tance a netradiční hudební lázně. Po celý den můžete využít také vyšetření arteriografem, který diagnostikuje srdeční aktivitu i cévní cirkulaci.

„Letošní novinkou je Čchi kung s mistrem Pavlem Kalou a hudební lázeň s Věrkou Bělehrádkovou. Praxe v kurzech uvede účastníky do vnitřní stability i uvolnění. Můžete vybrat jen jednu aktivitu, či na sebe nechat působit vícero z nich. Vzájemně se posilují a doplňují,“ popsal Petr Blaha část programu, který se bude věnovat pohybu.

Akce určená pro dospělé a děti od 12 let se uskuteční v neděli 10. dubna 2022 na Solniční 12 v centru Brna od 10 do 17 hodin. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto je nutná rezervace na relaxacniden.luzanky.cz.

Více informací

Kdy se akce koná

10. duben 2022 - 10:00–17:00

Vstupné

Dospělí250 Kč

Více informací a kontakt

Brno-střed

SVČ Lužánky, oddělení Rukodělný ateliér a Jóga a zdraví

Událost na FB
anna.konigova@luzanky.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku