PVZP RunTour charitativní běh za Aničku – VIRTUÁLNÍ BĚH

  • Akce již proběhla

Stejně jako na jaře, i nyní není situace jednoduchá. V současné chvíli jsou zakázány všechny organizované sportovní akce. My jsme si ale již vyzkoušeli, že když nemůžeme běhat společně, můžeme běhat virtuálně, každý sám, a pomoci tak dobré věci.

Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s našim generálním partnerem, Pojišťovnou VZP, a.s., která je také patronem charitativního rozměru našeho běžeckého seriálu, uspořádat další z charitativních běhů, kterým společně podpoříme děti s onkologickými onemocněními.

Celý výtěžek z běhu totiž poputuje čtyřem nadacím, jež pomáhají právě dětem, které měly o něco méně štěstí a své dětství tráví, více než venku s kamarády, v nemocnicích, kde statečně bojují se svým osudem.

Tento charitativní běh je organizován na počest Aničky, která této zákeřné nemoci podlehla ve svých 15ti letech, ale svůj boj nikdy nevzdala. Chceme dát vědět dětem, které momentálně procházejí léčbou, že v tom nejsou sami a podpořit je. ​

Takový nešťastný osud může potkat kohokoli, i proto si pojďme společně zaběhnout a mějme radost z toho, že jsme zdraví a běhat můžeme, ačkoliv jiní v tu samou chvíli musejí zrovna ležet v nemocnici.

Ročně je onkologické onemocnění diagnostikováno v České republice zhruba 450 dětem, kterým se den ze dne převrátí jejich život, stejně tak jejich rodinám i kamarádům.

Pojďme to zaběhnout pro ně!

Kdy se akce koná

17. říjen–1. listopad 2020

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!