Clubwash Brno

Punkultura

  • Akce již proběhla

  • Clubwash Brno
    Stará 27,Brno

Společný koncert brněnské kapely Víčko a pražské kapely Projekt Kokrhel.

 

Víčko
Kapela vznikla na původním torze po rozpadu brněnské live-hiphopové formace Návrat druhé hlavy, kdy se původnímu basákovi (Janoš) , bubeníkovi (Pišta), ságistovi (Vaněk) a pozounistovi (Shimpi) nechtělo jen tak přestat hrát, tak se chodilo dál na zkoušky. Ságista si ale vzal kytaru, pozouista se sice na chvíli stal klávesákem, ale pak se pracovně odporoučel do Práglu a tak zůstali tři. Tu přibrali do party druhého kytaristu (Karla) a začali hrát nové vály. Hudba je teď na pomezí popu, rocku a punku, zkrátka jednoduché popové písničky, převážně s českými texty s řízným punkovým zvukem.

Projekt Kokrhel
2013 – Sešli jsme se tak, jak jsme chtěli. Chroupali první koláče i polena a pomalu začali větrat tvorbu venku.. Zpívala s námi Světla, jejíž výbavou byla i hra na příčnou flétnu.

2014 – 1. koncert s kapelou Zahraa na Slamníku.

2015 – koncert v Souterrainu s kapelou Zapeklitost.

Začínáme se mírně rozcháze v tom, kam jsme chtěli. Světla odchází i se svou příčnou flétnou a přichází krátké období temna. Poté první návštěva Palomy v naší zkušebně.

Pomalu se objevuje původní cesta a myšlenka.

2016 – koncert v klubu Buben – dobrý počin! První vystoupení s Palomou, jen neusnout na vavřínech, že.

2016 – 2. koncert s kapelou Zahraa na Slamníku – usnuli jsme na vavřínech.

Interpersonální hniloba začala smrdět. Paloma neodchází, ztrácí se. Po krátké době trojjedinosti PK první návštěva Ester v naší zkušebně. Hledáme v sobě i mezi sebou navzájem. Začínáme nacházet starou i novou cestu a myšlenku.

Více informací

Kdy se akce koná

8. prosinec 2017 - 19:30

Více informací a kontakt