COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

start na ulici Husova 12, Brno

Půlmíle pro ranou péči

  • Akce již proběhla

  • start na ulici Husova 12, Brno

V sobotu 21.9.2019 v 19hod. startuje v centru města na ul.Husova Půlmíle pro ranou péči, charitativní běh na podporu rodin vychovávajících děti s postižením. Běh není určen jen sportovcům: bezbariérovou trasu 800m zvládne každý – dospělí i děti, vozíky, kočárky i různá dětská vozidla.

Půlmíli pořádá brněnská pobočka Společnosti pro ranou péči, jejíž poradkyně jezdí domů do rodin s dětmi s postižením zraku. Startovné je dobrovolné a hradí se na místě. Výtěžek z běhu využije Společnost na nákup nového auta – brněnská pobočka podporuje 150 rodin v Jihomoravském kraji, Zlínském kraji a Kraji Vysočina a její poradkyně vloni na cestách do rodin najely 75 000 km.

Nemůžete přijít? Podpořte pomoc dětem s postižením na dálku: Kupte si svého virtuálního běžce na https://www.darujme.cz/projekt/1202013. Řady běžců pak doplní balónek s Vaším jménem.

Půlmíle se koná v rámci závodů Run & Bike Festival, které spojují terénní závod na horských kolech a běžecký závod Noční běh 5 | 10 mil Brnem – více na http://www.behejbrno.com/nocni-beh/.

Společnost pro ranou péči, pobočka Brno
www.ranapece.cz/brno

Kdy se akce koná

21. září 2019 - 19:00

Více informací a kontakt

start na ulici Husova 12, Brno

start na ulici Husova 12, Brno