Průšvihy při cestování

  • Akce již proběhla

  • Café Práh
    Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno

Cestovatelský stand-up plný komických historek, u kterých se věci zrovna dvakrát nepovedly.

Bude to o napětí, smíchu, slzách, neuvěřitelných koncích, ponaučení a závěrem o velké chuti vycestovat. Jak i po sebevětších cestovatelských průšvizích mít chuť to opět zopakovat? Proč záleží na posledním momentu dovolené? Jaké krušné chvíle zažila Bára při cestování a jak z nich vybruslila?

 

Kdo je Bára Pečeňová?
Její vášní je cestování, překonávání svých limitů a sbírání pestrých zážitků. Někteří ji znáte z našich cestovatelských projekcí nebo z cestovatelských festivalů Kolem Světa, Nadivoko či Slow travel. Na přednáškách komickou formou povídá o zážitcích z cest, kdy trénuje odvahu, hecování se i zvládání cestovatelských průšvihů. Proběhlo přes 40 repríz, díky kterým poznává Česko přes kavárny, kina, univerzity i lázně. Má za sebou procestovaných 33 zemí. Vyráží letadlem, stopem i na koloběžce. Píše o tom na blogu a Facebook s názvem Historky z cest. Bára v Brně pracuje jako lektorka v GrowJOB institute a v rámci projektu Konec prokrastinace. Organizuje prestižní konference Leadership Praha a Konference Leadership Brno, kterou zároveň moderuje.
—————————————–
Ohlasy účastníků:
„Ačkoliv přednáška pojednávala o problémech cestování, byla velmi pozitivně laděná. Bára ukázala, že potíže jsou od toho, aby se řešily a ne aby někoho od cestování odradily. Navíc v historkách o tom, co se nepovedlo, byl cítit ten správný nadhled i životní humor. Rozhodně jsem se pobavila a vidím, že moje vlastní maléry při cestování můžu brát s úsměvem. Odcházela jsem naprosto spokojená.“ Jana Hrdličková (51 let)

„Přednáška Báry Pečeňové byla fantastická ve všech ohledech. Motivace až ohromující, vzhledem k tomu, že můj přítel do této chvíle prokrastinoval cestování všemi způsoby a jeho reakce po přednášce byla pro mě překvapivá. Už během odchodu začal plánovat cestu do Thajska 🙂 Nadšení jsme byli i z velmi vtipného výkladu historek z Bářiných cest. Proto doufáme,že jsme se s Bárou neviděli naposled a těšíme se na další její tipy a nápady pro „cestu kolem světa.” Barbora Matúšů (28 let)

Vstupné na místě je 50 Kč. Délka 90 min. + přestávka.

Více informací

Kdy se akce koná

27. listopad 2017 - 20:00–22:00

Vstupné

Vstupné se platí až na místě.

Více informací a kontakt

Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno

Událost na FB
bara.pecenova@gmail.com