Univerzitní kino Scala

Protivný sprostý holky

  • 28. červen 2023

  • 20:30

  • Univerzitní kino Scala
    Moravské nám. 127/3
    Brno 60200

Originální název: Mean Girls / USA 2004 / 97 min. / režie: Mark Waters / znění: angličtina / titulky: čeština / přístupný

Cady Heronová měla určitě neobvyklé dětství. Její rodiče jsou zoology a spolu s nimi žila 15 let v africké džungli a naučila se tak všechny techniky přežití a ztotožnila se s tamějším stylem života. Po domácím vyučování mezi slony a gorilami se ale musí vypravit studovat na střední školu do velkoměsta, a tak si jistě dovedete představit, jaké budou následovat perné i humorné situace mladé “Afričanky” ve městě.

Nicméně na škole se seznámí s dětmi Damianem a Janis. Brzy se ovšem setká také s třemi nafoukanými a zároveň velmi oblíbenými dívkami – Reginou, Gretchen a Karen – které Cady zasvětí do městského stylu života a jejich skupiny vůbec. Hlavní hrdinka se ale chce stýkat hlavně se svými prvními přáteli a neví pro koho se rozhodnout. Celá situace se vyhrotí ve chvíli, kdy Cady začne chodit s Aaronem Samuelsem, bývalým přítelem Reginy.

Ta si to samozřejmě nenechá líbit a rozhodne se jako pravý samolibý teenager, že začne s Aaronem opět chodit. Když toto zjistí Cady, rozhodne se už s “nafrněnou” Reginou rázně skoncovat, a tak společně s Janis a Damianem vymyslí přímo ďábelský plán, jak se pomstít.

Kdy se akce koná

28. červen 2023 - 20:30

Vstupné

Dospělí160 Kč

Více informací a kontakt

Univerzitní kino Scala
Moravské nám. 127/3
Brno 60200