Vila Tugendhat

ProART Setkání pod skleněným pokojem: Daniel Hůlka a Vladimír Chmelo

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Vila Tugendhat
    Černopolní 45
    Brno 61300

Moderované hudební setkání dvou stálic hudebního nebe – operního pěvce a muzikálového zpěváka v zahradě jedinečné vily Tugendhat.

Oba se nebojí své žánrové zařazení překračovat. Jak se operní pěvec cítí ve světě muzikálu a muzikálový zpěvák v opeře? Vladimír Chmelo, pěvec brněnské Janáčkovy opery i newyorkské Metropolitní opery připravuje na roli Vodníka v Rusalce Daniela Hůlku – českou muzikálovou star.

O výletech mezi žánry, kariérních vzestupech a pádech, světě českého i světového showbyznysu si budeme povídat mezi ukázkami operního i muzikálového repertoáru. Moderuje Martin Dvořák.

V případě nepříznivých klimatických podmínek je představení přesunuto do prostor Moravské galerie na adrese Místodržitelský palác, Moravské náměstí 1a, 662 26 Brno-střed-Brno-město.

Kdy se akce koná

17. červenec 2020 - 19:30

Vstupné

Kapacita omezena, předchozí zakoupení vstupenky nutné. Vstupenky lze od 15. června zakoupit online na stránkách www.tugendhat.eu. Zakoupením vstupenky souhlasí návštěvník s Pravidly pořadatele, ke stažení na www.tugendhat.eu. Prohlídka interiérů není součástí programu.

Dospělí400 Kč

Více informací a kontakt

Vila Tugendhat
Černopolní 45
Brno 61300

Událost na FB
info@tugendhat.eu

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!