Brno - různá místa

ProART Festival 2019

  • Akce již proběhla

  • Místodržitelský palác, CED, Zelný trh Vila Tugendhat, Černopolní

Mezinárodní multižánrový workshop festival a jeho šestnáctý ročník. Workshopy a představení.

Od druhé poloviny dubna se můžete přihlásit na workshopy, které nabízejí profesionálům i široké veřejnosti výuku v oborech – tanec, herectví, zpěv, fotografie, kreativní psaní, hudba. Kurzy probíhají přes celý den, jsou odstupňovány podle obtížnosti, přičemž každý účastník si může denní rozvrh nakombinovat sám. Druhou částí festivalu je večerní program, který představuje pedagogy – aktivně činné umělce – v ukázkách z jejich repertoáru a navíc zve i další hosty v koncertních, tanečních či divadelních představeních. Vybírat můžete z pěti letních turnusů v pěti historických městech ČR – Jičíně, Plzni, Brně, Valticích a Mikulově.

Lektoři 2019 v Brně:
Kateřina Beranová (CZ/AT) + Marta Vašková (CZ) – opera masterclass – https://www.proart-festival.cz/cz/katerina-beranova/
Tereza Boučková (CZ) – psaní – https://www.proart-festival.cz/cz/tereza-bouckova/
Ilona Csáková (CZ) – zpěv – https://www.proart-festival.cz/cz/ilona-csakova/
Noa Dar (IL) – tanec https://www.proart-festival.cz/cz/noa-dar/
Martin Dvořák (CZ/AT) – jóga – https://www.proart-festival.cz/cz/martin-dvorak/
Daphna Horenczyk (IL/AT) – tanec https://www.proart-festival.cz/cz/daphna-horenczyk/
Pavla Horáková (CZ) – psaní – https://www.proart-festival.cz/cz/pavla-horakova/
IMPRA (CZ) – Hanny Firla + Ondřej Král – divadlo https://www.proart-festival.cz/cz/impra/
Lukáš Janota (CZ) – zpěv – https://www.proart-festival.cz/cz/lukas-janota/
Žiga Jereb (SLO/AT) – tanec – https://www.proart-festival.cz/cz/ziga-jereb/
Vica Kerekes (SK/HU) – herectví – https://www.proart-festival.cz/cz/vica-kerekes/
Young Hoon Oh (KOR) + Suksoon Jung (KOR) – tanec https://www.proart-festival.cz/cz/young-hoon-oh-suksoon-jung/
Leonie Wahl (CH/AT) – tanec – https://www.proart-festival.cz/cz/leonie-wahl/
Hana Zanin (CZ/AT) – tanec – https://www.proart-festival.cz/cz/hana-zanin-pauknerova/
Večerní program ke zveřejnění v květnu.

Více informací

Kdy se akce koná

14.–21. červenec 2019

Vstupné

https://www.proart-festival.cz/cz/brno-2019/

Zdarma

Více informací a kontakt