COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

ZŠ Brno, Husova

Přednáška Jak překonat pandemii strachu kolem nás

  • Akce již proběhla

  • Přednáškový sál (2. patro)

Zveme Vás na přednášku „Jak překonat pandemii strachu kolem nás“, která se uskuteční ve čtvrtek 18. června od 18:00 v přednáškovém sále ZŠ Husova 17 (2. patro).

Vstupné dobrovolné.

Předchozí měsíce jsme prožívali jakousi „psychologickou válku“, jejímž cílem bylo vystrašit lidi natolik, aby podlehli pandemii strachu a byli snáze ovladatelní, poslušní, nechali se dobrovolně očkovat atd. Jelikož už teď začíná strašidelná propaganda údajné druhé podzimní vlny koronaviru, je v našem zájmu odhalit a pochopit manipulativní metody, jež se k tomuto účelu oficiálně užívají.

Nechceme-li podléhat pandemiím strachu, neměli bychom si jednak nechat vnutit nesmyslné názory a cizí nepatřičné nastavení, k němuž patří i zbytečný a neopodstatněný strach. Kromě toho bychom v sobě též měli vědomě rozvíjet opačné dobré vlastnosti a ctnosti – hlavně je nutno posilovat odvahu a mít pevnou víru. Na přednášce se dozvíte nejen o veřejně utajovaných skutečnostech o koronaviru, ale zaměříme se na ní i na přirozené možnosti posilování imunity a psychické stability.

Přednášející, pan Vít Syrový (www.vitsyrovy.cz), působí jako naturterapeut a poradce v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Je autorem knih Tajemství kosmetiky, Tajemství výrobců potravin, Tajemství krve I a II a Jak ochraňovat čistotu duše.

Partneři přednášky:
Abeceda zdravého žití (www.facebook.com/Abecedazdravehoziti)
Cesta Grálu (www.cesta-gralu.cz)
Rádio Bohemia (radiobohemia.cz)

Poznání napomáhá k osvícení!

Kdy se akce koná

18. červen 2020 - 18:00–20:00

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

ZŠ Brno, Husova

Přednáškový sál (2. patro)

vsyrovy@volny.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku